Strona główna » Płatności

PłatnościPłatności:

Płatność za zamówiony towar może nastąpić przelewem na konto Sprzedającego, poprzez przelew elektroniczny z serwisu Przelewy24, przy odbiorze osobistym. Dla instytucji samorządowych i publicznych udostępniamy możliwość płatności odroczonej.

Zamówienie realizujemy i wysyłamy maksymalnie do 10 dni roboczych (zazwyczaj 3-5 dni roboczych) od momentu akceptacji projektu i zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Płatność przelewem należy dokonać na rachunek firmowy wskazany po złożeniu zamówienia jak również podany w niniejszym dziale: "Płatności". Po zaksięgowaniu należności na naszym koncie przystępujemy do realizacji zamówienia.

Płatność elektroniczna w serwisie Przelewy24. Po dokonaniu przelewu już w ciągu 15 minut mamy informację o dokonanej płatności i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Płatność gotówką - po wybraniu opcji "odbiór osobisty" klient może za towar zapłacić gotówką przy odbiorze w naszej siedzibie w Inwałdzie.Przelew bankowy na konto:
Nr konta mBank: 94 1140 2004 0000 3102 6745 7498
Dane do przelewu:
P.P.H.U. Jumika Justyna Miarka
Inwałd, ul. Zagórnicka 22
34-120 Andrychów

W tytule przelewu proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko oraz nr zamówienia lub login ze sklepu.

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu